“PRIEKULES IKARA” LAUREĀTU GODINĀŠANA

Jau aizritējis 7. Vizuālās mākslas konkurss “Priekules Ikars”. Mākslas nodaļas audzēkņi ar saviem zīmējumiem ir piedalījušies visos, katreiz nonākot arī laureātu godā. Šajā gadā 2. vietas savās vecuma grupās ieguva Emīlija Terentjeva un Katrīna Elsberga, bet Atzinības rakstus Alise Saksone un Eva Evelīna Bokmane. Paldies viņu skolotājām A. Augstkalnai, I. Tardenakai un S. Fārenhorstei.

Pateicoties atsaucīgajiem Emīlijas un Katrīnas vecākiem, šī bija pirmā reize, kad izmantojām iespēju ierasties uz konkursa noslēgumu Priekulē.

Pasākums sākās kultūras namā, kur bija izstādīti konkursantu darbiņi. Tālāk tikām aicināti ekskursijā uz Priekules Luterāņu baznīcu, kur sekoja stāstījums par kalēju Ikaru un viņa lidojumu no baznīcas torņa. Uzzinājām , ka arī Priekulē ir Zviedru vārti. Tas vēl nebija viss, jo devāmies uz Priekules Sporta centru, kur tika svinīgi atklāts Informācijas centrs, bet pēc tam gan devāmies uz Priekules Mūzikas un mākslas skolu, kur notika noslēguma pasākums un radošās darbnīcas. Sekoja sirsnīgā apbalvošanas ceremonija. 

Paldies priekuliešiem par brīnišķīgo pasākumu!

WhatsApp Image 2019 11 05 at 12.59.46

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola