Talants Latvijai

Šī gada 4. decembrī Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē norisinājās Konkurss – koncertcikls Talants Latvijai, kurā piedalījās Ādažu Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi – Katrīna Ģedertsone, Paula Ģērmane, Zita Toma, Paula- Līna Ančupāne, Sofija Muižniece, Kārlis – Gunārs Neikens, Gabriela Krusta un Rozālija Muižniece.

Konkurss Talants Latvijai norisinās katru gadu un tajā piedalās mūzikas skolas no visas Latvijas. Katra skola sniedz koncertu, kuru vērtē žūrija, kas izvirza labākos dalībniekus finālam.

Mūsu skolas priekšnesums koncertā bija instrumentāli krāšņs un daudzveidīgs. Taustiņinstrumentu, stīgu instrumentu un pūšaminstrumentu tembri jauno mūziķu spēlē, interpretējot latviešu, gan arī ārzemju komponistu skaņdarbus, skanēja virtuozi un muzikāli izteiksmīgi.

Apsveicam finālistus:  Katrīnu Ģedertsoni, Paulu Ģērmani, Zitu Tomu, Paulu- Līnu Ančupāni,  Kārli – Gunāru Neikenu un Rozāliju Muižnieci, un vēlam veiksmi un panākumus konkursa finālā!

Paldies koncertmeistarei Ivetai Gudrai un pedagogiem: Roksanai Kenžejevai, Jeļenai Kovaļenko – Bebrišai, Regīnai Rūrānei, Vitai Zemturei, Esterei Lūsis- Grīnbergai, Sandai Māgurei, Katrīnai Eglonai un Kārlim Glavānam par audzēkņu sagatavošanu un vacākiem par kopābūšanu un atbalstu!

 

IMG 1765

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola