Panākumi konkursā "Mākslu duets"

4. novembrī Carnikavas tautas namā "Ozolaine" norisinājās 1. Jauno mūziķu un mākslinieku konkurss "Mākslu Duets", kurā piedalījās 57 dalībnieki no visas Latvijas.

Pirmo reizi Latvijā norisinājās konkurss, kurā jaunajiem māksliniekiem, iedvesmojoties no mūziķa izpildījuma, bija jāparāda sava meistarība, konkrētā laika posmā radot mākslas darbu.

Vispirms abās vecumu grupās norisinājās konkursa atlases kārta, un finālam žūrija izvirzīja 6 labākos māksliniekus un 6 labākos mūziķus katrā no divām dalībnieku vecumu grupām.
Mūziķus un māksliniekus abās konkursantu grupās kopā saveda nejaušība - reģistrējoties konkursa 1. vai 2. kārtai, dalībnieks izlozēja numuriņu, un turpmākās 2 stundas savā mākslā iedvesmojās no otras mākslas pārstāvja, kuram bija ticis tāds pats numurs.

Ādažu Mākslas un mūzikas skolu konkursā pārstāvēja 4 skolotājas Ievas Neikenas mākslas audzēkņi - Rebeka Spickus, Jānis Grāvītis, Klaudija Lībere, Beatrise Brieze, un 1 skolotājas Sandas Māgures mūzikas audzēknis - Kārlis Gunārs Neikens.

Konkursa žūrijā darbojās gan atzīti mākslas meistari - Aleksejs Naumovs, Jānis Dukāts, Ieva Nagliņa, gan arī ievērojami mūziķi - Juris Kalnciems, Raimonds Ozols un Andris Arnicāns.

Apsveicam klavierspēles audzēkni Kārli Gunāru Neikenu (skolotāja Sanda Māgure) ar iegūto 3. vietu, un mākslas audzēkni Jāni Grāvīti (skolotāja Ieva Neikena) ar iegūto žūrijas speciālbalvu!

IMG 20161104 133850

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola